Ankara ReklamcıAnkara TabelacıBlog

Ankara Tabelacılar

By January 1, 2020 No Comments

Ankara’da Tabelacı

Erek Reklam olarak Ankara tabela ve reklam sektöründe en iyi teknoloji ve eğitimli personelleri ile birçok projede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak tabela imalatı yapmaktadır. Referanslarımızı incelemelisiniz. Fiyat ve Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Bunun 15-20 yıl öncesin de bugün ki hiçbir tabela yoktu. İnsanlar boyama sistemini kullanarak fırçalar yardımıyla yazıyorlardı. El becerisi, resim ve yazma bilgisi öncelikle resim öğretmeniyle normal öğretmen burada tercih edilmektedir. Bunlara ise tabelacı veya tabela ustası denirdi.

Tabelacı becerilerini göstermek ve tabela sanatını yönlendirmek amacıyla kullanırdı. Reklam tabelalarının diğer tabelalardan daha değerli olduğu görüldüğü için, reklam tabelalarına değer verilir ve saygı duyulurdu. Zaman geçtikçe ve teknoloji geliştikçe ve insanlar teknolojiye, yönlenince tabelacılar mesleklerini bırakmak zorunda kaldılar.

O zamandan beri tabelacı bilgisayarlı kesim makineleriyle ve emekliden kırtasiyeciye çekme makineleri öğretmenlerinden devlet memurlarına birçok kişi işini bıraktı ve tabelacılık yapmaya başladı. Günümüzde dijital baskı, CNC Router ve Lazer Kesim makineleri kullanılıyor ve çok kısa sürede tabelalar üretiliyor ve iş yoğunluğu daha kısa sürüyor.

Tabelacı tarafından yapılan sunumlar, bilgi ve yönlendirme çalışmaları, iş dünyasında en önemli sorunlardan biri olarak bilinir. Çünkü şirketler hangi sektörde olduklarının farkında olmadan kendilerini tam olarak tanıtamazlarsa, çalışmaları hedef kitlesine ulaşmada ciddi zorluklar yaşamalarına neden olacaktır.

Ayrıca, doğru yerde çeşitli tabelalar kullanmamak, şirketin kimliğini şirketini sunma konusunda farklı sorunlar doğurabilir. Tabela çalışması yapan isimlerin sayısı geçmişte bulunmamakla birlikte, şimdi çok farklı çalışmalar başlamıştır.Bu yüzden kendinize uygun tabela tipini seçmek oldukça zorlaşmakta kafa karışıklığı yaratmaktadır.

Ankara’da Tabela yaptırmak isteyen firmanızın kurumsallığını artıracak tasarımlarla uygun fiyata profesyonel işler çıkarmak belli bir tecrübe gerektirmektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi , birikimle ve son teknoloji makine parkurumuzla tüm reklam ihtiyaçlarınız karşılıyor, size uygun fiyatlar ile tabela hizmeti sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 92
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres