Erek Reklam Mıknatıslı Magnet Baskı Hizmeti Vermektedir. Son yıllara en çok tercih edilen reklam türlerinen bir tanesi de buzdolabı magnetidir. Çünkü diğer reklam araçları gibi hemen atılmaz ve kaybedilmez. Mıknatısı sayesinde tüm metal yüzeylere kolayca yapışmaktadır. Kebapcılar, dönerciler, pideciler, halı yıkama vb. gibi sektörlerde daha çok tercih edilmektedir. Magnet sayesinde sürekli göz önünde bulunursunuz ve firma bilinirliği artar.

Her türlü özel kesim ve ebat magnet baskısı yapılmaktadır.

Magnet Çeşitleri:

Oval Kesim Magnet: En ekonomik ve hızlı baskısı olan magnet türüdür.En çok tercih edilendir. Kenarları oval kesilir. Genellikle zamanı ve bütçesi kısıtlı olan firmalar tarafındna seçilir. Teslimat süresi ortalama 7-8 iş günüdür.

Özel Kesim Magnet: Prestijli ve kendine özgü olarak özel kesilmiş magnet türüdür. Oval magnete göre teslim süresi daha uzun sürer. Teslim süresi tahmini 8-12 işgünüdür.

Lensli Magnet: Son zamanlarda baskı teknolojisinin gelişmesiyle ortaya çıkmıştır. Fiyat olarak diğerlerine göre pahalı kalite ve prestij olarak 1.sınıf magnet  türüdüdür. Teslim süresi 10-15 iş günüdür.

 

Sizde firma bilinirliğini artırmak sürekli göz önünde bulunmak için magnet bastırın satışlarınız artsın..

Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin 0312 245 60 06