Ankara ReklamcıAnkara TabelacıBlog

Totem Tabela Nedir ?

By January 7, 2020 No Comments

Totem Tabela; açık alanların, şehirlerarası yolların, büyük cadde ve sokakların en çok tercih edilen reklam tabelası olma özelliği taşımaktadır. Totem Tabela; açık alanların, şehirlerarası yolların, büyük cadde ve sokakların en çok tercih edilen reklam tabelası olma özelliği taşımaktadır.

Totem Tabela Nedir?

Boyutlandırılmaları için her hangi bir yasal zorunluluk olmayan totem tabelalar, istenilen her ölçü de imal edilebilir. Fakat uygulama ve imalat tekniği sadece  üst düzey imalatçıların elinde yapılmalıdır. Çünkü gerek imalatı gerekse montajında her zaman özen gösterilmesi gerekilen bir ürün türüdür. Yerine montajı ve konumlandırılması büyük bir özen ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir.

Totem tabelalar son derece etkili bir reklam yöntemidir. Fakat yöntemin gerçekten başarıya ulaşması için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrıca totem tabelanın montajının yapılacağı direk ya da alan mutlaka beton ile güçlendirilmeli ve bu koşullarda montajı yapılmalıdır.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

Totem tabelalar için net bir rakam vermek doğru değildir, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak  1.000 TL ile 100.000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Totem Tabela Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gösterişin en üst noktası olan totem tabelalar, bir firma için özellikle marka popülerliği anlamı taşımaktadır. Tabelaların özgün tasarımlara ve dış ortam şartlarına uygun kaliteli malzemeye sahip olması gerekmektedir.Totem tabela ışıklı veya ışıksız olarak imal edilmesi gerekilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular mutlaka hesaplanarak siparişleri verilmelidir.

Totem Tabela Çeşitleri

  •  Vinil Germe tabela
  •  Profil Tabela
  •  Çelik Saç Tabela
  • Alüminyum Tabela
  •  Kompozit Tabela
  • Likit Tabela
  •  Tek ayaklı tabela
  •  Çift ayaklı tabela

Modelleri totem tabela modelleri arasında yer almaktadır Erek Reklam Ankara totem tabela firması olarak üretmiş olduğumuz tüm modellerimiz için garanti sunmakta ve talebe göre imalat  yapmaktayız.

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 92
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres