ANKARA CEPHE / CAM / STAND GİYDİRME

Ankara Tabela Erek Reklam olarak işyerleri ve iş merkezi olan binaların cepheleri için çok çeşitli cephe tabelaları ve cam giydirme uygulamaktayız.

Binaların kompozit ve cam kaplamalarının üzerine genellikle one way vision (owv) veya folyo baskı ile uygulanarak yapılan çalışmalardır. Sıklıkla reklam alanı olarak kullanılır. Dış mekanda ürün tanıtımı, firma logo gösterimi gibi amaçlar için de kullanılır. Kullanılan one way vision malzeme delikli folyo olup, dışarıdan içerisini göstermeyen ama içeriden dışarısını gösteren özelliğe sahiptir. Ancak delikli yapısından dolayı görsel kaybı yaşanmaktadır, bu yüzden küçük detaylı baskılar one way için tercih edilmemelidir. One way vision üzerine UV ya da solvent baskı tekniği ile baskı yapılır. Cam üzerine şeffaf folyo baskı da yapılabilir. İstenirse tam şeffaflığa sahip folyoya baskı yapılıp baskısız alanlarda folyonun yapışkan hissi olmadan uygulama yapılabilir. Şeffaf folyoda görsel normal folyaya nazaran görselin renk doygunluğu daha azdır. Bu uygulamalar bütün cama ya da cepheye yapılabileceği gibi kısmi ya da şekilli (cut-out) olarak da yapılabilir.

Birden çok dijital baskı çeşidi vardır. Bunlardan biri de  mekân dijital baskıdır. İç mekân dijital baskının dış mekân dijital baskıya göre dayanıklılığı ve kalitesi oldukça iyidir. İç mekân dijital baskıda fotoğraf netliğinde görüntüler elde edebilirsiniz. İç mekân dijital baskı adından da anlaşılabileceği gibi kapalı alanlarda kullanıldığı için olumsuz hava koşullarının zararlı etkilerine maruz kalmayacaktır. Baskı materyali elastik bir özellikte olduğu için kapalı mekânlara uygulaması da oldukça rahattır. Bu da baskının daha dayanıklı olması ve uzun süreli kullanım demektir. Fakat baskılardan fazlasıyla verim alabilmek için laminasyon uygulanması gerekir ki herhangi bir şekilde su ile teması olması halinde akma yapmasın. İç mekân dijital baskılarda çözünürlük her zaman yüksek olduğu için kaliteli baskılar elde edilir.

Firmamız, müşterilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek en uygun malzeme ve tasarımlarla hizmet vermektedir.

CEPHE / CAM / STAND GİYDİRME ÖRNEKLERİ

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 92
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara