Ankara ReklamcıAnkara TabelacıBlog

Pleksi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

By June 20, 2020 No Comments

Pleksi renkli ve saydam çeşitleri bulunan plastik bir malzemeye verilen isimdir. Kolay işlenmesi ve hafif yapısı olması sebebiyle oldukça güzel üretimler sağlanmaktadır. Süs yapımında ve pek çok sayıdaki aksesuar ve levhalarda pleksi kullanıyoruz. Ve çok güzel tasarımlara imza atıyoruz. Ebatları ve büyüklükleri de değişen bir pleksilerin üzerine şekiller çizilip yazılarda yazılabilmektedir. Bu yazılarda kullandığımız yazı fontlarımız oldukça çeşitlidir ve istediğiniz şekilleri seçebilmektesiniz.

Pleksiler özel makineler ile kesilmektedir ve sağlam bir malzeme olduğu için düzgün kesilmesi gerekmektedir. Işık geçiren ve darbelere karşı dayanıklı olan pleksileri süsler de kullanılması oldukça yaygındır. Biz de pleksileri kullanarak harika tasarımlar ortaya çıkarmaktayız. Kolay şekillenebilen pleksilerin yüksek ısı ile yapılması gerekiyor. Biz bu tasarımlarımız da oldukça dikkatli davranarak pleksilere güzel şekiller verebiliyoruz. Reklam sektöründe yaygın olarak kullandığımız pleksiler reklamınızı yapmanız için oldukça yararlı olacaktır. Biz pleksilerin difüzörsüz ve difüzörlü olanlarından da kullanarak her türlü pleksileri levhalarda kullanıyoruz. Levhalarızda ve tabelalarımımızda kullandığımız pleksiler üstün teknolojiler sayesinde beğenebileceğiniz şekilde tabelalar tasarlıyoruz. Difüzörsüz pleksi kullandığımız levhalarda ısı geçirmeyen özellik sayesinde çokça tercih edilmektedir. Biz levhaları yaptığımız pleksileri seçerken siz değerli müşterilerimizin fikirlerine saygı duyuyor ve istediğiniz malzemeler kullanıyoruz.

Tabelada aramızda kullandığımız pleksiglas kutu harf tabela larımız oldukça beğenilmesidir. Reklam sektöründeki varlığımızla ismimiz den söz ettirirken yaptığımız çalışmalardan da gurur duyuyoruz. Yaptığımız pleksiglas kutu harf tabelalaramızın yapımı oldukça emek isteyen bir iştir. Reklamcılık sektörümüzdeki çalışmalarımızda yaptığımız tüm işlerimiz oldukça zahmetli ve sabır isteyen işlerdir. Ankara reklamcılık olarak öncelikle pleksi miktarların belirleyerek işlemlerimizi başlıyoruz. Pleksilerimizde ve dekontlarımızın ebatı oldukça önemlidir. Dekota kullandığımızda pleksiler daha sağlam olmaktadır. Sektördeki üstün başarımız ve yaptığımız çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz. Tabelaları modern ve harika tasarlayarak en beğenilen tasarımlara imza atıyoruz.. Reklamcılıktaki en temel amacımız olan güzel sunum ve satış odaklı taramalarımız ile firmamızın başarısını kanıtlıyor ve zevkinize uygun üretimler yapıyoruz. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde tüm bu üretimlerden yararlanacak ve oldukça seveceğiniz tabelalar yaptırmak isteyeceksiniz. En iyi tasarımların adresi Ankara’da sizleri bekliyor.

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres