ANKARA İNŞAAT TABELASI

İnşaat / şantiye tabelaları adından da anlaşıldığı üzere yeni yapılan inşaatlar için bilgilendirme amaçlı kullanılan tabelalardır. İnşaat tabelaları plaştik , metal, alüminyum malzeme kullanarak yapılabilir. İnşaat tabelaları üzerinde ada parsel bilgileri, mimar bilgileri,  inşaatı yapan firma bilgileri, taşeron bilgileri, proje başlangıç bitiş tarihleri ve izin bilgileri yer alır. İstenildiği taktirde inşaatın bitmiş hali ve proje fotoğrafları da inşaat tablasında bulundurulabilmektedir.  İnşaat tabelasının belirlenmiş bir ölçüsü bulunmaktadır firma istediği ölçüde yaptırabilir.

İnşaat şantiye tabelaları dışarıdan rahatlıkla görülebilecek  yerlere  monte edilmelidir. Tenha bir yere monte edilecek inşaat tabelası yeterli bilgiyi ve imajı vermeyecektir.

Bu tabelalar dış mekanda kullanılacağı için yeterince sağlam ve dayanıklı malzemeden imal edilmektedir. İnşaat firmaları genellik tabela yaptırırken metal ve uzun ömürlü olanını tercih etmektedir. Metal olan inşaat tabelası başka projelerde de kullanılabilmekte uzun süre dayanıklı olabilmektedir. İnşaat tabelasındaki herhangi bir bozulma, yırtılma , kırılma firmanın imajını kötü etkileyebilir.

İnşaat tabelası yeni başlayan projelerde yasal olarak bulundurulması zorunluluktur.

Firmamız inşaat tabelaları konusunda bir çok referansa sahiptir. En uygun fiyatlı inşaat tabelası için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İNŞAAT TABELA ÖRNEKLERİ

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 92
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply