Acity TabelacıAhlatlıbel TabelacıAhmet Taner Kışlalı TabelacıAkyurt TabelacıAlsancak TabelaciAltındağ TabelaciAnkamall TabelacıAnkara Cam GiydirmeAnkara Eczane TabelasıAnkara ReklamcıAnkara TabelacıAnkara Ucuz TabelacıAnteres TabelacıAtapark TabelacıATB İş Merkezi TabelacıAyaş TabelacıAyrancı TabelacıBağlıca Mahallesi TabelacıBağlıca TabelaciBağlıca TabelacıBahçelievler TabelacıBala TabelacıBalgat TabelacıBaşkent Oto Sanayi TabelacıBatıkent TabelacıBatıkent TabelacıBeypazarı TabelacıBeytepe TabelacıBlogÇamlıdere TabelacıÇankaya TabelacıÇayyolu Koru TabelacıÇayyolu Mahallesi TabelacıÇayyolu TabelacıÇayyolu TabelacıCebeciCebeci TabelacıCepa TabelacıÇubuk TabelacıDemetevler TabelacıDemetevler TabelacıDikmen TabelacıElmadağ TabelacıElvankent TabelaciElvankent TabelacıEryaman TabelaciEsat TabelacıEsenboğa TabelacıEtimesgut ReklamciEtimesgut ReklamcıEtlik TabelacıEvren TabelaciGazi Mahallesi TabelacıGaziosmanpaşa (Gop) TabelaciGimat TabelacıGölbaşı TabelacıGüdül TabelacıHacettepe TabelacıHasköy TabelacıHaymana TabelacıHürriyet Tabelacıİlk Yerleşim Tabelacıİncek Reklamciİncek Tabelacıİnönü Tabelacıİşçiblokları Tabelacıİstasyon Tabelaciİstasyon Tabelacıİvedik Osb TabelacıKahramankazan TabelacıKalecik TabelaKavaklıdere TabelacıKazimkarabekir TabelaciKeçiören TabelacıKentpark TabelacıKırkkonaklar TabelacıKızılay TabelacıKızılcaasar TabelacıKızılcahamam TabelacıKonutkent TabelacıMaltepe TabelacıMamak TabelacıMithatpaşa TabelacıNallıhan TabelacıNext Level TabelacıOdtü TabelacıOdtü Teknokent TabelaciOne Way VisionOptimum TabelacıOrtaköy TabelacıOstim TabelacıÖveçlerÖz Ankara TabelacıPolatlı TabelacıPursaklar TabelacıŞaşmaz TabelacıŞentepe TabelacıŞereflikoçhisar TabelacıSincan Fatih TabelacıSincan Fatih TabelacıSincan TabelacıSincan TabelacıSıhhıye TabelaciSöğütözü TabelacıSüvari TabelaciTabelaTaşpınar TabelacıTbmm TabelacıTimco Sokak TabelacıTimco TabelacıTotem TabelaTulumtaş TabelaciTulumtaş TabelacıTunalıhilmi TabelacıTuran Güneş TabelacıUlus TabelacıÜmit Mahallesi TabelacıÜmit Mahallesi TabelacıÜmitköy TabelacıÜmitköy TabelacıUncategorizedYapracık TabelacıYaşamkent TabelacıYenikent TabelacıYenikent TabelacıYenimahalle TabelacıYıldız TabelacıYüzüncüyıl TabelacıZafertepe Tabelacı

Tabelalar Hakkında Bilgilendirme

By July 15, 2017 No Comments

Tabelalar Hakkında Bilgilendirme

Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şeilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur. Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.Tabela, bir firmanın dış yüzünü en iyi şekilde yansıtan unsurlardır. Firmanın kurumsal kimliği yaptığı işi en iyi şekilde tabelalar anlatır. Tahta, sac, platik, kompozit, dekota, polikarbon, metal vb. üzerine yazı rakam firma bilgilerinin üzerine yazı yazılarak tabelalar oluşturulur.

Günümüzde kullanılan tabelalar çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen tabelalar, branda üzerine solvent baskı branda gerilerek yapılan germe tabelalar, pleksi kutu harflerle oluşturulan kutu harf tabelalar, strafor (köpük) tabela), ledli kayan yazı tabelalar, neon tabelalar ve ışıklı branda tabelalar olarak kullanılır.

Tabela Örnekleri;

Branda Germe Tabela;

Demir konstrüksiyon üzerine branda gerilerek yapılır. Ekonomik olması ve teslim süresi hızlı olması nedeniyle en çok tercih edilen ucuz tabela türüdür.

Işıklı Germe Tabela;

Demir konstrüksiyon üzerine ışıklı branda gerilerek yapılır.  İçerisine isteğe göre led veya floresan lamba monte edilir.

 

Işıklı Kutu Harf Tabela;

Pleksi malzeme istenilen ebatta işlenilerek kutu harf haline getirilir. Kut harfler içerisine led döşenir. Montaj edilecek zeminde harfler toplanılarak üretilir. Firmalar tarafından en çok tercih edilen tabela türüdür.

Krom Harf Tabela


Krom harf tabela paslanmaz çelikten üretilir. En çok avukat büroları, serbest muhasebeci,  site girişleri, aparman isimleri vb. yerlerde kullanılır. Zengin ve şık görünüşe sahiptir.

 

Strafor  (Köpük) Harf Tabela


Strafor işlenilerek oluşturulan tabela türüdür. Genellikle iç mekan kullanımlarında tercih edilir.

Led Kayan Yazı Tabela

Led modüllerin birleştirilmesiyle oluşturulur. İstenilen türde grafik yazı oynatılabilir. Kullanımı çok kolay bir tabela türüdür. İç mekan ve dış mekan türleri mevcuttur. Son zamanlarda en çok tercih edilen tabela türlerinden bir tanesidir.

Neon Tabela


Neon ışıklarla üretilen tabela türüdür.

Ekonomik ve Kaliteli Tabela Yaptırmak İçin Arayın:
0(312) 245 60 06

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres