Çayyolu Reklam Tabela Totem, Tabela, Kutu Harf Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Tabela İmalatı, Dijital Baskı, Araç giydirme, Vitrin Yazıları, Yol tabelası, Çatı Tabelası imalatı yapmaktayız.

İş yerlerinin ve mekanların yol üzerinde olduğu ve uzak mesafelerden fark edilmesi istendiğinde Totem Tabela kullanılmaktadır. Bu tabelalar uzak mesafelerden fark edilebilen devasa tabelalardır. İş yerinin bulunduğu yerde bu totem tabelaların konulması için alanın bulunması durumunda bundan mutlaka faydalanmalısınız. Farklı tasarımlarda ve yapılarda totem tabelalar üretilmektedir.

TABELA REKLAM ÜRETIMI VE TASARIMI
Mekanların kendini gösterebilmesi ve fark edilir olması için tabela kullanılmaktadır. Bu tabelalar oldukça farklı yapılarda olabilmektedir. Bu yapılar içerisinde de çok farklı tasarımlar yapılabilmektedir. Standart tabelalar yanında oldukça farklı Tabela Reklam tasarımları yapılabilmektedir.

Ankara Reklam Ajansı en güzel totem ve tabela tasarımları ile hizmet sunmaktadır.
Ankara Reklam Ajansı İşletmeler için farklı totem tabelalar üretmektedir.
Uygun maliyetler ile kaliteli işçilik sayesinde en güzel totem ve tabelalar bizi hemen arayın.

ANKARA REKLAM TABELA FIRMALARI
Reklam ve tabelalar konusunda , Ankara Reklam Tabela firmaları içerisinde bulunan Ankara Reklam Ajansı Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent ve Eskişehir yolu bölgesinde çok tercih edilen reklam ajansıdır. Ankara Reklam ajansı, oldukça güzel tasarımlar ile kaliteli malzemeler ve işçilik ile tabelalar ve totemler üretmektedir.

TOTEM TABELALAR
Büyük ve gösterişli tabelalardır, Totem genellikle açık alanlarda, cadde kenarlarında, yol kenarlarında, çok uzaktan görülebilecek cepheye sahip yerlerde uygulanmaktadır.

Genellikle totemler petrol istasyonlarında, İnşaat firmalarının yeni projelerinde, avm’ ler önünde devasa görüntüleri ile gözümüze çarpmaktadır. Totemler, yine kendi içinde, ışıklı ve ışıksız totem olarak ayrılmaktadır.

Işıklı totem, içinde, bir insanın hareket edebildiğini düşünürseniz bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlarsınız. Tabelacılar ile müşterileri arasında geçen diyaloglarda yol kenarları veya kaldırım kenarlarında küçük ebatlarda yapılan tabelalar her ne kadar totem olarak adlandırılsa da aslında totem değildir.

Totemler; tek bacaklı totem, çift bacaklı totem, likit totem gibi ayrılmaktadır.

Likit totem, tabela çalışmaları, yerden yukarıya tek gövde olarak yükselen kısmi ışıklandırılan tabelalardır.

TOTEM TABELALAR NASIL YAPILIR…
Totem tabelalar; konusunda belli bir tecrübeye sahip kişiler tarafından yapılmalıdır. Öncelikle totem tasarımı yapılır. Hazırlanan totem tabela tasarımı alüminyum tabakalara geçirmek için bilgisayar sistemli metal kesiciler kullanılır.

Kesiciler lazer ve CNC makineleridir.. Kırma ve kıvırma yerleri makinelerde şekillendirilerek kesim yapılır. Totem tabelaların yerden yükseklikleri en az 3 metreden başlar. Totem tabelalarda kullanılan malzemelere fırın boya yapılmaktadır.

Işıklı Totem tabelaların iç düzeneğine, elektrik tesisatı ya da güneş enerjili sistemi yerleştirilir.

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 91
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres