Ankara Cam Giydirme ve Ankara Ofis Giydirme

Cam giydirme deneyimli personellerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Bir çok alanda kullanılan folyo dijital baskı ham madde olarak PVC bir malzemedir. PVC malzeme arkasında kullanılan yapışkanlık malzeme kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Çoğu marka folyo da kodlama numarası sonucunda P ya da R ikonu bulunur, bunların açılımı Permament ve Removable dir. Removable folyolar, uygulandıkları alandan sonraki zamanlarda söküldükleri zaman yapışkan izi bırakmamaları nedeni ve kolay sökülmeleri nedeni ile tercih edilirler. Permanent folyo türleri daha güçlü yapışkanlı folyo türleridir ve bu folyolar genellikle sökülmek istenmeyen alanlarda kullanılırlar. İzmir tabela reklam firmamız cam kaplama, one way vision, cam giydirme kumlama cam giydirme gibi bir çok malzeme çeşitliliği ile sizlere hizmetlerini vermektedir. Deneyimli bir atölye ve aplikasyon ekibine sahibiz, ve bir çok reklam ihtiyacınızı itinalı bir şekilde titizlik ile sürdürmekteyiz. Bizim ile iletişime günün her saati geçebilirsiniz. Hemen hemen bütün sektörlere uygun reklam ve tabela uygulamalarımız bulunmaktadır.

Örnek olarak bayan kuaför salonu duvar kağıdı kaplama yada cam reklam giydirme gibi yada erkek berber salonu duvar giydirme ışıklı tabela ve reklam çeşitleri gibi. Erek reklam ailesi olarak geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Aldığınız bütün cam giydirme yada berber salonu reklam kaplama ofis cam giydirme hizmetleri ajansımız ve reklam şirketimiz hizmet sonrası garantisi altındadır.

Aradığınız en uygun cam giydirme yada cam filmi kaplama dijital baskı çeşitleri tek bir tabela firması çatısı altında sizleri beklemektedir. Ankara tabela cam giydirme konusunda müşteri menfaatlerine odaklı fiyatları sunmaya devam ediyor ve dönemsel olarak indirim kampanyaları düzenliyoruz. Ajansımız hizmetleri arasında ayrıca logo ve kartvizit tasarımları, broşür, katalog gibi basılı işler’de bulunmaktadır. Tam hizmet reklamcılık anlayışı ile Ankara’da kurumsal yada şahsi müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Cam Giydirme İçin Folyo Seçimi
Cam Giydirme yaparken uygun folyo seçimi önemlidir. Her ihtiyacınıza uygun Cam Kaplama işleriniz için Ankara Tabela şirketimizi arayabilirsiniz. PVC malzemeden imal edilen dijital baskı folyoları, düz alanlara ve oluklu (3D) alanlara uygulandığından kendi amacıylade kollara ayrılmaktadır. Mesela oluklu vasıta üstüne uygulanacak cast folyolar 36 mikron kalınlığında iken düz zemin üzerin vasıta üstüne yapılan folyolar 80 mikron kalınlığında kullanılmaktadır. Folyo üzeri dijital baskı uygulamalarında sarfedilen laminasyonlar ise gene aynı yapışkan ve pvc özelliklerine sahiptir, fakat laminasyonların üretiminde güneşten dijital baskıyı güvenliğini sağlamak hedefiyle UV koruyucu kullanılır, böylece güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasında ciddi bir koruma sağlanmaktadır.

Üretici firmalara göre değişkenlik göstersede rulo durumunda kullandığımız folyolar, 100cm’den 200cm’e kadar detaylı enlerde imal edilmektedir. Renkli serilerinin de olduğu yapışkanlı folyolarda piyasada tespit edilen maksimum en 126 cm’dir. Artık günümüzde cam giydirme ve duvar kaplama gibi uygulamalarda renkler, desenler ve folyo reklam malzemesi türleri çok fazla bir çeşitlilik göstermektedir. Daha önceleri bir bayan kuaför salonu için yada erkek berberi cam kaplama uygulamaları için kullanılan standart malzemeler bulunmaktaydı. Bu reklam giydirme ve duvar kağıdı malzemeleri genellik ile 140micron kalınlığında ve kaliteliydiler. Fakat uzak doğu reklam folyo kaplama malzemelerinin ülkemiz piyasasına girmesi ile cam kaplama ve reklam folyo malzemeleri’de artık kalitesizleşmiştir. Malzemelerin kalınlıklarından ve kalitelerinden ödün verilerek daha uygun olmaları sağlanmıştır.

Marka reklam ailesi olarak sizlere yerinizde hizmet veriyoruz. Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilir ve kuaför salonu ışıklı tabela yada cam giydirme işlerinizi online olarak yaptırabilir ve fiyatları hakkında hemen bilgiler alabilirsiniz. Tasarım odaklı çalışmalar yapmaktayız. Çoğu Ankara tabelacılar aksine yapmış olduğumuz cam kaplama tasarımlarını ve tabela reklam uygulamalarını titizlik ile yapıyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. Uygun fiyatlar ve modern tasarımlar arıyor iseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

Reklam Kaplama Hizmetlerimiz:

-Kuaför Salonu Duvar Kağıtları

-Berber Salonu Duvar Kağıtları

-Ofis İçi Cam Giydirme

-Mağaza Vitrin Görselleştirme

-Berber Tabelası İmalatı

-Kuaför Salonu Tabela çeşitleri

–Bayan Kuaförü Cam Kaplama

-Pleksi Işıklı Kutu Harf Tabela

-Krom Kutu Harf Tabela

-Kuaför Salonu Dekorasyonu

Ankara Cam Giydirme, Ankara Ofis Giydirme

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 91
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres