Ankara Cam GiydirmeAnkara ReklamcıAnkara Tabelacı

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

By January 1, 2020 No Comments

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Ankara Paslanmaz Harf  Tabela

Bu, dayanıklılık ve görsellik açısından çekici olan en iyi tabela türüdür. 2 çeşit: paslanmaz krom, altın paslanmaz olarak çeşitlendirilir. Paslanmaz harflerin ön yüzeyinde 1mm kalite 304 paslanmaz sac, yan yüzeyinde 0.60mm veya 0.70mm paslanmaz sac kullanılır. Tabelanın ön yüzeyini bir lazerle kesiyoruz ve yan yüzeyi giyotin makası ile sıyırıyoruz. Yan şeritleri paslanmaz harflerden oluşturduktan sonra elle istenilen yazı tipiyle kesiyoruz, lehim kaynağı kullanarak ön yüzey ile birleşimi yapılır. Ardından ön yüzeyi parlatma ile temizliyoruz ve müşteriye temiz bir kurulumla gönderiyoruz.

Ankara Alüminyum Tabela

Bu, görsellik, dayanıklılık ve kalite açısından en çok tercih edilen tabela modellerinden biridir. Alüminyum tabela, diğer tabelalar gibi aydınlatma ve aydınlatma dışı olmak üzere iki şekilde yapılabilen bir isim levhası modelidir. Işıklı Alüminyum tabela, ayrı döşeme düz pleksiglass düz bağ veya kabartma pleksiglass kutu harf ile krom kutu harf arkadan uygulanır.

Ankara Gravür Tabela

Işıklı tabela çeşitleri arasında bulunur. Gravür tabela görselliği iyileştirmek için dış mekân da uygulanabilir. Işıklı Gravür Tabela, ofis içinde ve dışında bir giriş yapmak için kullanılabilir. Oyma tabelası şeffaf pleksiglas malzeme, bir LED’i yukarıdan bir alüminyum kasanın içine yerleştirerek, bilgisayarlı bir CNC tezgâhına yazı ve logo kenarı tarafından oyulmuş bir isim levhası modelidir. Son yıllarda en çok tercih edilen marka modeli oldu. Doğrudan duvara veya üstüne monte edilebilir.

Ankara Led Kayan Yazı Tabela

Sabit yazı ile tabelanın, LED’ler işlenerek daha etkili hale getirilir. Eski usul kullanılarak neon lambalar kutuya yerleştirilerek ve yazı tabanının aydınlatılmasıyla aydınlatma levhaları yapılmıştır. Bununla birlikte, LED tabelasının ışık seviyesi tamir edildiğinde bile oldukça yüksek ve oldukça olağanüstü tasarlama yapılabilir. Ayrıca, yanıp sönen ve hareket eden ışıkların çekiciliği, genel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Bu gerçeğin ardında, LED Tabela, çeşitli şekillerde tasarlanabilecek animasyonlarla tabelalarınızı daha etkin bir şekilde aydınlatabilir.

Ankara Ankara Branda Afiş Tabela

Bu, şirket tanıtımları ve promosyonları, emlak satışları ve kiralama işleri, kampanya promosyonları için kullanılır. Vinil üzerine dijital baskı afişler veya brandalar üzerindeki folyo harfler branda afişler olarak kullanılır. Afişler kumaş üzerine yazılmış afişlere kıyasla daha iyi görüntü kalitesi ve uzun ömürlü özellikleri olan bir afiş şeklidir. Bu sebeple bilgisayar ortamında dijital baskı yöntemi ile teknoloji yardımıyla üretilmekte ve isteklerinize ve kullanımınıza göre sunulmaktadır.

Ankara Işıklı Tabela

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, birçok farklı aydınlatma malzemesinde kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünlerinde neon, LED ve flüoresan gibi aydınlatma cihazları tercih edilmektedir. Bu yöntem, şirket sunumlarını alacakaranlıkta görünür yapan görsel bir sunumdur. İçeriye yerleştirilen ışıkla, ön kısımdaki reklamlar her bölgeden kolayca görülebilir.

Ankara Işıksız Tabela

Şirketin en çok tercih edilen reklam ve tanıtım şeklidir. Işıksız tabela, Tüm küçük ve büyük şirketler tarafından kullanılan standart görüntüsüdür. Işıklı tabela ile karşılaştırıldığında en büyük fark, aydınlatma olmamasıdır. Olay derinliği yoktur ve istek üzerine tasarlanabilir. Işıklı reklam tabelaları gün içinde kolayca seçilebilir ve karanlıkta görünmez.

Ankara Pleksi Kutu Harf Tabela

Tabela çeşitleri fiyatı nedeniyle Kutu harf tabela en çok kullanılan tabela modeli. Pleksiglas tabela, aydınlatmalı olmak üzere iki şekilde kullanılabilir. Pleksiglas malzemenin üzerine dijital baskı olarak veya folyo kesilmiş harfler olarak kullanılabilir.

Ankara Yönlendirme Tabelalar

Bilgi amaçlı, promosyon amaçlı kullanım sağlayabilir. İnşaat tabelaları, büro tabelaları, ofis tabelaları, apartman tabelaları, şantiye tabelaları için kullanılabilir.

Ankara Cam Yazısı Tabela

Bu, tabela endüstrisindeki en popüler reklam modelidir. Cam yazı, firma tanıtımları, tanıtım promosyonları, firma fuarları ve kampanyalarla ilgili bilgi vermek için kullanılmaktadır. Folyo kesilmiş harfler ve dijital baskı fontlar ve resimler olarak uygulanır. Cam yazı, bir şirket gördüğünüz de görebileceğimiz ilk reklam çeşididir. Bu nedenle firmaların sunumlarını bildirmesi çok önemlidir.

Ankara Vinil Germe Tabela

Profil çerçevesini her iki tarafa dayayarak ve daha önce hazırlanmış ve bir aydınlatma tertibatına sahip bir alüminyum kılıf üzerine kaplayarak vinil (branda) dijital olarak basmak suretiyle elde edilen bir tür tabeladır.

Ankara Dekupe Oyma Tabela

Oyma dekupajı, bir CNC makinesinin ihtiyaç duyduğu ortam, istenen standardı kesme, kompozit bir lamba yerleştirmesidir. Malzemeyi doğrudan kesme ve pleksi parçalarını montajı yaptığımız malzemenin arkasına koyma tekniğine göre uygun şekilde boyutlandırdığında sağlanır.

Ankara Totem Tabela

Yol kenarına, alışveriş merkezlerine, devlet kurumlarını gösteren yerlere, fabrikaların ve dükkanların önündeki mesafeye göre ayarlanabilen bir tür reklam standıdır. Totem tabelaları tek- çift ayak, aydınlatma, aydınlatma dışı, alüminyum kompozit, çelik sac profiller ve vinil gergilerden yapılmıştır.

Ankara Araç Yazı Tabela

Otomobil yazıları, şirket tanıtımlarında ve şirket araçlarında kullanılmaktadır. Folyo ile kesilmiş harfler ve dijital baskı görüntü olarak uygulanır. Araba yazıları arasında bir de araba kaplama vardır.

Ankara İş Güvenlik Tabelaları

İş Güvenliği tabelaları, mevcut çalışma ortamında bulunması gereken ana bileşenlerden biridir. Uyarı tabelası olmayan bir ortam hem iş kanunlarını ihlal eder hem de çalışanların yaşamını tehlikeye atar. Örnek olarak tehlikeli nesneler de dikkat etmek, tehlikeli olmak, dokunmak ve benzeri uyarılar koymak için çok gereklidir.

 

İhtiyacınıza ve bütçenize uygun kaliteli tabela imalatı için bizi arayın..

 

BİZE ULAŞIN

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi arayarak ve ofisimize uğrayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tel: 0312 245 60 06            Mobil: 0555 048 91 91
Email: erekreklam@gmail.com

Showroom – Tasarım Ofisi Adres

Kazım Karabekir Mahallesi, 2059. Sk. No:7 (Kazım Karabekir Ptt Karşısı) Etimesgut/Ankara

Tabela Üretim – Atölye Adres

Alsancak Mahallesi 2152 Sokak 5/B Etimesgut/Ankara

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres