Ankara ReklamcıAnkara Tabelacı

Ankara Tabela Taşıma Sökme Takma

By June 5, 2020 No Comments

ANKARA TABELA SÖKME TAKMA TAŞIMA

Günümüzde firmaların  olmazsa olmazlarından tabelalar  firmanın bilinirliğini ve açık havada vermek istediği mesajı müşteriye verir. Zamanla iş yeri sahipleri ellerinde olmayan sebepler ve veya isteyerek konum değiştirmek zorunda kalırlar. Taşınırken ise mevcut tabelayı yerini iş yerine taşımak zahmetli ve riskli bir iştir.

Ankara da tabelalarınızın sökme tabela işlemini profesyonel ve güvenli şekilde biz taşıyoruz.  Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile mevcut tabelanızı taşınacağınız yere biz taşıyoruz.

Tabela Taşıma ve Montaj İşlemi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tabelayı taşımadan önce mevcut yerden sökme işlemi titizlikle yapılmalı mevcut tabelaya herhangi bir zarar vermeden işlem gerçekleştirilmelidir. Taşıma işlemi yapmadan önce özenle paketlenmeli taşıma işlemi sırasında zarar görmesi engellenmelidir. Ankara tabela taşıma işlemi yapılacak nakliye aracı tabela taşımaya uygun olmalı gelişi güzel her araçla taşınmaya kalkışılmamalıdır. Aksi taktirde tabelayı güzargah üzerinde üstgeçit, trafik lambası ağaç vs. gibi yerlere takarak ciddi trafik kazalarına sebebiyet verilmemelidir. Taşınacak yere getirilen tabela için ayaklar dikkatli ve ölçülü bir şekilde montaj edilmelidir. Günümüzde binaların çoğu cephe mantolamalı olduğu için gelişi güzel kullanılan vidalar köpük içerisinde kalacak ve tehlike oluşturacaktır. Mantolamalı binalara tabela montajı yapılırken  özel dübel ve özel montaj vidaları kullanılmalıdır. Montaj için takılan ayaklar tabela takılmadan önce elle kontrol edilmelidir. Sağlam takılmayan ayaklar ilerleyen süreçte istenmeyen kazalara sebebiyet verebilmektedir. Ayaklar üzerine kaldırılan tabela ayaklara ana çelik konstrüksiyona  vidalanmalıdır. Tabelaya uygulanan ambalaj tabela sökme takma işlemi bittikten sonra sökülmelidir.

Totem Tabela Taşıma ve Montaj İşlemi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Totem tabela taşımak normal tabela taşımakta daha ciddi bir işlemdir.Ankara da Totem tabela taşıma profesyonellik gerektiren bir işlemdir.

Taşınacak totem tabela ise daha önce ankaraj ölçüsü alınmalı günler öncesinden yeni ankaraj yeni yerine beton atılarak gömülmelidir. Ankaraj totem büyüklüğüne göre ayarlamalı montaj yapılacak yer ankrajın iki katı büyüklüğünde kazılmalıdır.  Beton atılan ankaraj a aynı gün montaj yapılmamalı en az 3 gün zeminin sağlamlaşması betonun kuruması beklenmelidir . Totem tabela taşıma işlemi bittikten sora dikkatli bir şekilde montaj işlemi için insan gücü yetmeyeceği için vinç kullanılmalı vinç kullanımı sırasında totem tabela dikkatli ve dengeli kaldırılmalıdır.

Unutmayın, tabela duvara asılan çerçevedeki resim değildir. Altında müşterilerimiz, kendimiz veya altında park edilmiş bir araç olabilir. Bu yüzden tabela montajı ciddi bir işlemdir. Kapıcı, pencereci, alçıcı.boyacı. elektrikçi vs. tabela montajı yapamaz tıpkı göz doktorunun kadın doğumdan anlamadığı gibi. 🙂

Ankara tabela totem sökme takma işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Hemen Ara
Adres